Productnummer:10046139EAN:4007698231774
Eend op ski's gemaakt van poly kleurrijk (B/H/D) 9x19x9cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De eend op ski's is gemaakt van hoogwaardig poly en is ideaal voor aantrekkelijke etalagedecoraties. Het kleurrijke ontwerp trekt klanten aan en verhoogt impulsaankopen. Robuust en duurzaam, biedt het retailers en interieurontwerpers een breed scala aan toepassingen in kerstdecoratieconcepten.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 1.43 kg |
| Gewicht BK: | 4.29 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










