Productnummer:10041917EAN:4007698633141
Doos met glazen kralen decor van metaal wit, paars, roze, blauw 4-voudig, (B/H/D) 6x4x6cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Laat prachtig vakmanschap zien met de metalen tin en glazen kraaldecoratie in verschillende kleuren. Perfect voor detailhandelaars en interieurontwerpers, biedt het duurzame kwaliteit en een aantrekkelijke presentatie die de aandacht trekt en de verkoop verhoogt. Ideaal voor stijlvolle decoraties.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.31 kg |
| Gewicht BK: | 3.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N066 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









