Productnummer:10030441EAN:4007698320584
Displaystandaard, schrijfframe, voor thuis, gemaakt van mangohout Bruin (B/H/D) 60x23x3cm
| BK / BK: | 3 / 9 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaars en ontwerpers: de "Home"-display van duurzaam mangohout maakt indruk met zijn natuurlijke elegantie en veelzijdigheid. Ideaal voor aantrekkelijke etalagedecoraties of huiskamerontwerpen in een commerciële omgeving, met aantrekkelijke marges en eenvoudige presentatie. Perfect voor stijlvolle accenten in de verkoopruimte.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 9 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 60 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 1.11 kg |
| Gewicht BK: | 6.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A008 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











