Productnummer:10031107EAN:4007698339661
Displaystandaard belettering, huis, gemaakt van mangohout, metaal bruin, zwart (B/H/D) 41x16x5cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Home" displaystandaard van duurzaam mangohout en elegant bruinzwart metaal voldoet aan de hoogste designnormen. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers, biedt het duurzame decoratie die op verschillende manieren kan worden gepresenteerd en creëert winstgevend verkooppotentieel in commerciële ruimtes. Afmetingen: 41x16x5cm.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 41 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 2.75 kg |
| Gewicht BK: | 11.01 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A008 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











