Productnummer:10034772EAN:4007698430658
Displaydoos voor kruidenmix van natuurlijk hout (B/H/D) 39x7x9cm inhoud, 24 reageerbuisjes
| BK / BK: | 10 / 10 |
|---|---|
| VE: | 10 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste houten displaydoos (39x7x9cm) voor 24 reageerbuizen, ideaal voor retailers en ontwerpers. De natuurlijke esthetiek zorgt voor aantrekkelijke presentaties in de winkel of showroom. Duurzaam materiaal maakt langdurig gebruik mogelijk en biedt een aantrekkelijke marge. Ideaal voor commerciële omgevingen.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 10 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 4.73 kg |
| Gewicht BK: | 4.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A049 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









