Productnummer:10028421EAN:4007698076948
Display bloem op houten standaard zwart goud (B/H/D) 40x45x7cm
| BK / BK: | 2 / 8 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de winstgevendheid en esthetiek van je bedrijf met onze elegante houten display in zwart en goud. Robuust materiaal en tijdloos ontwerp maken het ideaal voor retailers en ontwerpers om winkelruimtes en commerciële omgevingen te decoreren. Een must-have voor verfijnde interieurconcepten.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Gewicht BK: | 2.7 kg |
| Gewicht BK: | 10.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H063 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










