Productnummer:10045579EAN:4007698737061
Decoratieve metalen schaal, 3-voudig, geel/roze/groen (B/H/D) 13x20x12cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste metalen trays in fris geel, roze en groen - ideaal voor retailers die op zoek zijn naar veelzijdige en duurzame decoratieve elementen. Deze trays combineren esthetische aantrekkingskracht met praktisch nut, waardoor het commerciële succes in een professionele omgeving toeneemt.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente, Pasen |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 5.81 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45579 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









