Productnummer:10043471EAN:4007698673406
Decoratieve kom dennenappel decor gemaakt van porselein, wit/bruin (B/H/D) 19x8x19cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
"Ontdek de veelzijdige decoratieve schaal van robuust porselein, ideaal voor creatieve retailers en ontwerpers. De elegante dennenappel-look combineert esthetiek met duurzaamheid. Perfect voor inspirerende tafelschikkingen en verkoopbevorderende winkelruimtes."
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.96 kg |
| Gewicht BK: | 5.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W176 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











