Productnummer:10039945EAN:4007698583699
Decoratieve appel van poly wit (B/H/D) 13x14x13cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg tijdloze elegantie toe aan interieurs met de decoratieve appel van duurzaam poly in wit (13x14x13cm). Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt het winstgevende presentatiemogelijkheden dankzij de hoogwaardige afwerking en past het naadloos in een verscheidenheid aan decorconcepten.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A005 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









