Productnummer:10042759EAN:4007698655822
Decoratief keramisch aardbeienbord, rood (B/H/D) 22x3x26cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het decoratieve bord "Strawberry" van robuust keramiek biedt winkeliers veelzijdige presentatiemogelijkheden in de winkel. Interieurontwerpers profiteren van de duurzaamheid en het opvallende ontwerp. Optimaliseer uw marges met dit aantrekkelijke, functionele decoratieve element voor innovatieve horeca- en winkelconcepten.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 26 cm |
| Breedte: | 21.5 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 1.9 kg |
| Gewicht BK: | 7.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N011 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










