Productinformatie "Decoratief huisvilt/ multiplex 2 motieven assorti, vilt, 18x5x29.5cm, 1 st, grijs"
Decoratief huisvilt/ multiplex 2 motieven assorti, vilt, 18x5x29.5cm, 1 st, grijs
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 12 |
| Omdozen aantal: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 17.8 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 29.4 cm |
| Gewicht BK: | 2.46 kg |
| Gewicht BK: | 10.252 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
