Productnummer:10032272EAN:4007698369538
Decoratiebord vis, schelp van hout wit 2-voudig, (B/H/D) 23x3x15cm 23x3x20cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante houten borden in de vorm van vissen en schelpen voor een stijlvolle winkel- of restaurantambiance. Het duurzame witte materiaal maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en eenvoudige integratie in elk decor. Profiteer van aantrekkelijke marges en veelzijdige toepassingsmogelijkheden in een commerciële omgeving.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 1.83 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H421 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










