Productnummer:10042292EAN:4007698642303
Davidbeeld met kauwgombubbel van poly, 3-voudig, wit (B/H/D) 9x14x9cm
| BK / BK: | 6 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg het "David met kauwgombel" beeldje toe aan je assortiment. Ideaal voor stijlvolle verkoopruimtes. Hoogwaardig poly zorgt voor duurzaamheid en weinig onderhoud. Een blikvanger in winkels die klanten aanmoedigt om te blijven hangen en te kopen. Perfect voor moderne interieurprojecten.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 2.51 kg |
| Gewicht BK: | 7.52 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N054 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









