Productnummer:10035044EAN:4029811453702
Combinatie barbecuetang met flesopener van natuurlijk hout 4-voudig, (B/H/D) 43x4x5cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de veelzijdige combinatie barbecuetang met flesopener gemaakt van duurzaam natuurlijk hout. Deze tang is ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers en biedt functionaliteit en design in één. Hij is perfect voor gebruik in de detailhandel of catering en vergroot je verkoopkansen en klanttevredenheid.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 43 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 1.6 kg |
| Gewicht BK: | 6.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H496 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









