Productnummer:10045358EAN:4007698729585
Citroenvaas van keramiek, geel (B/H/D) 16x17x17cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De keramische vaas "Lemon" in helder geel combineert stijl en functionaliteit. Deze vaas is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en duurzaamheid. Een blikvanger voor etalages of projecten in de horeca die de verkoop en esthetische flair verhoogt.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 17 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.8 kg |
| Gewicht BK: | 9.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45358 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












