Productnummer:10043034EAN:4007698663506
Citroenkan van keramiek, geel/groen (B/H/D) 18x16x13cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze citroenkan van keramiek in helder geel en groen is een echte blikvanger op het display. Met zijn charmante bladdetaillering is hij perfect voor cadeauwinkels die zich richten op liefhebbers van eclectische woonartikelen. Duurzaam en veelzijdig, biedt dit stuk een hoog winstpotentieel en is het een blikvanger voor moderne shoppers.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13.4 cm |
| Breedte: | 18.3 cm |
| Hoogte: | 15.8 cm |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Gewicht BK: | 10.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N003 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










