Productnummer:10031535EAN:4007698349691
Cement bloempot vrouwelijk hoofd grijs (B/H/D) 18x25x17cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De cementen bloempot "vrouwenkop" biedt winkeliers en ontwerpers een duurzame en stijlvolle decoratieve oplossing. De hoogwaardige afwerking is ideaal voor etalages of moderne interieurs, verhoogt het esthetische niveau en ondersteunt winstgevende doorverkoop.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Cement |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25.7 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 17.5 cm |
| Gewicht BK: | 4 kg |
| Gewicht BK: | 16 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H233 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









