Productnummer:10026456EAN:4007698059040
Bunny man en vrouw van poly zwart 2-voudig, (B/H/D) 10x12x32cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je decoraties met deze elegante konijnenfiguurtjes gemaakt van duurzaam polyresin. De zwarte afwerking voegt tijdloze elegantie toe. Ideaal voor etalages en interieurprojecten, ze creëren een stijlvol accent dat waarde toevoegt voor uw klanten en de verkoop aantrekkelijker maakt.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 31.5 cm |
| Breedte: | 9.5 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.23 kg |
| Gewicht BK: | 7.39 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O078 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









