Productnummer:10028560EAN:4007698354428
Brandhoutzak vilt zwart (B/H/D) 50x25x25cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zwarte vilten zak voor brandhout combineert duurzaamheid met modern design. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers, het biedt een praktische en stijlvolle oplossing om detailhandel of decoratieve ruimtes te verfraaien. Robuust viltmateriaal garandeert een uitstekend rendement op investering.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Vilt |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 0.48 kg |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W274 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









