Productnummer:10033498EAN:4032037764477
Boodschappentas met slogan, 100% katoen, wit 3-voudig, (B/H) 38x42cm
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De 100% katoenen tas met humoristische slogans combineert stijl en functionaliteit. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, want hij biedt duurzame kwaliteit en creatieve presentatiemogelijkheden in winkels. Perfect om de aantrekkingskracht van je aanbod te vergroten en klanten te inspireren.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 38 cm |
| Hoogte: | 42 cm |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H322 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









