Productnummer:10022845EAN:4007698018009
Boeddha zittend van poly goud (B/H/D) 23x33x14cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zittende boeddha van poly in goud (23x33x14cm) biedt winkeliers en interieurontwerpers een tijdloze decoroplossing. Duurzaam materiaal garandeert een hoge kwaliteit voor langdurig gebruik. Ideaal voor stressvrije presentaties in verkoopruimtes of als inspirerend detail in professionele interieurs.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 33.5 cm |
| Breedte: | 23.5 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.35 kg |
| Gewicht BK: | 5.4 kg |
| Verzend pallet: | 64 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H271 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









