Productnummer:10013755EAN:4007698137557
Boeddha zittend in grijs gemaakt van poly, 62 cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zittende Boeddha is gemaakt van robuust polyresin en biedt interieurontwerpers en winkeliers een veelzijdige, duurzame decoratieve oplossing. De tijdloze esthetiek verfraait elke winkelruimte of professionele omgeving en biedt aantrekkelijke marges dankzij de duurzame kwaliteit. Ideaal voor innovatieve presentaties en ontwerpconcepten.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 35 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Hoogte: | 62 cm |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Verzend pallet: | 18 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H280 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









