Productnummer:10038858EAN:4007698535858
Boeddha van poly turkoois, goud (B/H/D) 13x21x8cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De turquoise en gouden Boeddha is gemaakt van duurzaam polyhars, biedt commerciële veelzijdigheid en trekt klanten aan met zijn prachtig gedetailleerde afwerking. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers om een elegante winkelomgeving te creëren, en ondersteunt de verkoop door zijn aantrekkelijke presentatie.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Turquoise |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 3.96 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N027 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









