Productnummer:10034189EAN:4007698416560
Boeddha van poly grijs (B/H/D) 12x15x7cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De boeddha van duurzaam poly in elegant grijs, (B/H/D) 12x15x7cm, is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers om tijdloos design toe te voegen aan verkoopruimtes en commerciële decoraties. De hoogwaardige afwerking garandeert veelzijdige toepassingen en aantrekkelijke marges.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A038 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









