Productnummer:10020659EAN:4007698206598
Boeddha van poly, B70 x D51 x H100 cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vul uw winkelruimte of kantoor aan met de robuuste Poly Buddha. Hij is ideaal voor retailers en interieurontwerpers en biedt een duurzame, verfijnde look met een grote veelzijdigheid en aantrekkelijke marges, perfect voor stijlvolle decoratieve concepten en commerciële omgevingen.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 100 cm |
| Breedte: | 70.5 cm |
| Hoogte: | 51 cm |
| Gewicht BK: | 18.5 kg |
| Gewicht BK: | 18.5 kg |
| Verzend pallet: | 3 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H276 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









