Productnummer:10022844EAN:4007698018016
Boeddha staand op een poly gouden voet (B/H/D) 13x55x13cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Boeddha staand op poly gouden voet" van 13x55x13 cm biedt commerciële kopers een aantrekkelijke marge. Hij is gemaakt van hoogwaardig poly-hars, garandeert duurzaamheid en geeft detailhandel en interieur een verfijnde, tijdloze sfeer.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 55 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.2 kg |
| Gewicht BK: | 8.5 kg |
| Verzend pallet: | 96 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H271 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









