Productnummer:10039628EAN:4007698559441
Boeddha op olifant gemaakt van magnesia antiek bruin (B/H/D) 38x46x20cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuust en esthetisch: De "Boeddha op Olifant" van hoogwaardig magnesia voegt een exotisch tintje toe aan uw winkel- of designproject. Deze blikvanger is duurzaam en gemakkelijk weer te geven en maximaliseert de winstgevendheid in decoratieve omgevingen. Ideaal voor detailhandel en exclusieve interieurs.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Magnesia |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19.5 cm |
| Breedte: | 38.5 cm |
| Hoogte: | 46 cm |
| Gewicht BK: | 3.85 kg |
| Gewicht BK: | 7.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N024 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









