Productnummer:10030084EAN:4007698310097
Boeddha met 4 waxinelichthouders, houten dienblad, decoratieve stenen, gemaakt van poly goud (B/H/D) 41x17x11cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je winkelruimte met de stijlvolle polygouden Buddha waxinelichthouderset. De set is perfect voor detailhandel en designprojecten en biedt duurzaam vakmanschap van hoge kwaliteit en veelzijdigheid om klanten aan te trekken en je verkoop te verhogen. Ideaal om rust en elegantie toe te voegen aan elke omgeving.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 41 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1.02 kg |
| Gewicht BK: | 6.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A040 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









