Productnummer:10018747EAN:4007698011987
Boeddha hand met poly waxinelichthouder Bruin (B/H/D) 32x19x15cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Buddha hand met theelichthouder van robuust poly in bruin maakt indruk met zijn elegante ontwerp en duurzame kwaliteit. Ideaal voor winkeliers om een stijlvolle sfeer te creëren of interieurontwerpers voor rustgevende ruimteconcepten. Gemakkelijk te plaatsen en gemakkelijk te verkopen, het verhoogt uw rendement op investering.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 33.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.267 kg |
| Gewicht BK: | 7.6 kg |
| Verzend pallet: | 120 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H274 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









