Productnummer:10045632EAN:4007698738754
Bloempot keramiek, grijs (B/H/D) 14x12x14cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze grijze bloempot van keramiek (14x12x14cm) maakt indruk met zijn tijdloze design en hoogwaardige afwerking. Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers: duurzaam en veelzijdig in decoraties, het verhoogt de aantrekkingskracht van elke winkelruimte en biedt uitstekende marges in commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









