Productnummer:10045254EAN:4007698726522
Bloemenzak van vilt, 2-voudig, geel/roze/groen (B/H/D) 15x20x7cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Viltzakken van hoge kwaliteit in helder geel, roze en groen, ideaal voor de detailhandel en innovatieve decoraties. Ze zijn duurzaam, aantrekkelijk en veelzijdig, bieden een uitstekende marge en eenvoudige presentatie, waardoor ze de perfecte keuze zijn voor inkopers en ontwerpers.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.4 kg |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45254 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









