Productnummer:10045621EAN:4007698738389
Bloemenstekker van textiel, 3-voudig, geel/roze/wit (B/H/D) 7x16x4cm
| BK / BK: | 12 / 576 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de gehaakte tulp van robuust textiel, ideaal voor langdurige decoratie. De gele, roze en witte kleuren zetten accenten in de detailhandel of interieurinrichting. Bied je klanten stijlvolle en veelzijdige designopties met een hoge marge.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 576 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45621 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









