Productnummer:10042810EAN:4007698657222
Bloemenhanger van papier/karton, 2-voudig, groen/roze (B/H/D) 20x20x6cm
| BK / BK: | 24 / 288 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng levendige kleuren in je verkoopruimtes met de "Hanger Flower". Gemaakt van duurzaam papier, biedt het indrukwekkende accenten voor etalages en winkelpuien. Ideaal voor winkeliers die op zoek zijn naar waardevolle decoratie met een eenvoudige presentatie en hoge marges. Afmetingen: 20x20x6cm.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O017/N016 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









