Productnummer:10045855EAN:4007698744274
Bloem van vilt/MDF, roze/groen (B/H/D) 18x49x7cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De roze en groene vilten bloem (18x49x7 cm) is gemaakt van hoogwaardig vilt en MDF en biedt een duurzame, aantrekkelijke decoratieve oplossing. Ideaal om winkelruimtes te accentueren, het vergroot de visuele aantrekkingskracht en helpt winkeliers een uitnodigende omgeving te creëren. Perfect voor creatieve interieurontwerpen.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Lente, Pasen |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 49 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45855 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









