Productnummer:10038509EAN:4007698525873
Bloem van mangohout wit (B/H/D) 15x16x2cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De mangohouten bloem in tijdloos wit is ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Veelzijdig in gebruik en een stijlvolle verfraaiing van winkelruimtes en interieurs. Duurzaam mangohout zorgt voor eersteklas kwaliteit en een indrukwekkende presentatie. Perfect voor trendbewuste commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2.5 cm |
| Breedte: | 15.1 cm |
| Hoogte: | 15.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.55 kg |
| Gewicht BK: | 9.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O021 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









