Productnummer:10011057EAN:4007698005214
Bloem metaal/mango hout van metaal zilver (B/H/D) 10x30x5cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vul je assortiment aan met deze elegante decoratieve sculptuur van duurzaam mangohout en fijn zilverkleurig metaal. Ideaal voor veeleisende interieurontwerpers en winkeliers die tijdloos design en hoge marges waarderen. Perfect voor inspirerende winkeldisplays en stijlvolle kantoordecoratie.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 1.9 kg |
| Gewicht BK: | 8.3 kg |
| Verzend pallet: | 864 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O022 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









