Productnummer:10027822EAN:4007698070946
Beer van pluche grijs, roze, groen, wit 4-voudig, (B/H/D) 11x14x8cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je verkoop met de pluche beerset in grijs, roze, groen en wit. Hij is gemaakt van duurzaam materiaal van hoge kwaliteit en biedt minimale opslagkosten en maximale aantrekkingskracht. Perfect voor detailhandel en decoratieprojecten, het verhoogt de klanttevredenheid door het veelzijdige ontwerp.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Pluche |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 4.03 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W347 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











