Productnummer:10044691EAN:4007698711283
Beer met hart van pluche, 4-voudig, wit/bruin (B/H/D) 11x14x10cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verzeker je van veelzijdige decoratiemogelijkheden in de detailhandel met de pluche figuren "Beer en hond met hart". Ze zijn gemaakt van duurzaam materiaal van hoge kwaliteit en zorgen voor eenvoudige presentaties en aantrekkelijke marges. Ideaal voor interieurontwerpers om uitnodigende kamers te creëren.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Pluche |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.4 kg |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W060, W259 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










