Productnummer:10040460EAN:4007698600846
Bedsprei van geruit textiel, grijs (B/H/D) 130x170x1cm
| BK / BK: | 1 / 10 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vul je assortiment aan met onze geruite sprei in grijs, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers. Textiel van hoge kwaliteit garandeert duurzaamheid, terwijl het elegante ontwerp veelzijdig is. Profiteer van aantrekkelijke marges en eenvoudige presentatie op de verkoopvloer. Perfect voor de moderne detailhandel.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 130 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 5.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W597 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











