Productnummer:10043025EAN:4007698663216
Bananenvaas van keramiek (alleen voor droogbloemen), geel (B/H/D) 14x15x14cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ideale keuze voor interieurontwerpers en winkeliers: de "Banana" vaas van duurzaam keramiek met zijn levendige kleur is een blikvanger voor droge arrangementen en verhoogt de aantrekkingskracht van elke winkelruimte. Perfect voor stijlvolle, commerciële omgevingen en eenvoudige decoratie.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.74 kg |
| Gewicht BK: | 8.83 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













