Productnummer:10035545EAN:4007698445102
Armband met olijfhouten kruis bruin (B/H) 7x7cm
| BK / BK: | 48 / 480 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze stijlvolle armband van stevig olijfhout zet de toon in elk assortiment. Ideaal voor retailers en ontwerpers die de voorkeur geven aan natuurlijke materialen en een elegant ontwerp. Duurzaam en veelzijdig, versterkt de aantrekkingskracht van je assortiment en ondersteunt winkelpresentaties van hoge kwaliteit.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 480 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 3.36 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W112, W198 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









