Productnummer:10031440EAN:4007698348502
Appel met 30 LED's, met timer gemaakt van groen glas (B/H/D) 22x24x22cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Transformeer je etalage met de groene LED glasappel. Duurzaam glas, geïntegreerde timer, ideaal voor aantrekkelijke displays. Maximaliseer je marge met een duurzaam ontwerp en veelzijdig gebruik in de detailhandel en horeca. Perfect voor creatieve decoraties.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Diepte: | 22 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 1.51 kg |
| Gewicht BK: | 6.03 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W027 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.















