Productnummer:10042412EAN:4007698645632
Aardbeienfiguurtje van poly, 2-voudig, rood/groen (B/H/D) 3x6x2cm
| BK / BK: | 24 / 384 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Charmant figuurtje van polyresin in helder rood en groen met speelse details van aardbeien. Perfect voor cadeauwinkels en kinderboetieks. Het duurzame materiaal garandeert een lange levensduur en maximaliseert het verkooppotentieel en de aantrekkelijkheid van de display.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 384 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2.5 cm |
| Breedte: | 3 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.7 kg |
| Gewicht BK: | 11.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N009 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










