Productnummer:10038416EAN:4007698522698
3-voudige textiel konijnenstandaard, (B/H/D) 14x42x7cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Aantrekkelijke textieldisplay voor seizoensaccenten in de detailhandel. Hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid en eenvoudige presentatie. Ideaal voor ontwerpers om creatieve concepten te verbeteren. Verhoogde winstgevendheid door aantrekkelijk design en veelzijdigheid. Afmetingen: 14x42x7cm.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 42 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 4.03 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O093 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









