Productinformatie
Het Wurm "Ratskeller" lichthuis van hoogwaardig porselein biedt winkeliers en interieurontwerpers een charmante decoratieve oplossing. Perfect voor een stijlvolle presentatie in etalages of als accent in interieurs. Het is robuust en veelzijdig en bevordert een commercieel aantrekkelijke verkoop.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Verzend pallet: | 216 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W592 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













