Productnummer:10039989EAN:4007698584405
Winterscène met LED, batterijvoeding 2xAA niet inbegrepen, dubbelwerkende batterijdoos met timer gemaakt van natuurlijk hout (B/H/D) 45x21x12cm
| BK / BK: | 1 / 9 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Betover je klanten met de LED winterscène van natuurlijk hout. Hij is perfect voor de detailhandel en biedt duurzame kwaliteit en flexibele presentatiemogelijkheden. De timerfunctie vermindert het onderhoud, terwijl het aantrekkelijke ontwerp de verkoopruimte verfraait en voor meer bezoekers zorgt.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 9 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 5.95 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W495 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









