Productnummer:10040006EAN:4007698584887
Wintermuis van textiel rood 2-voudig, (B/H/D) 20x58x20cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De wintermuis van textiel in rood verfraait etalages en verkoopruimtes met zijn hoogwaardige afwerking en duurzame textiel. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en bevordert seizoensgebonden verkoopimpulsen. Afmetingen: 20x58x20 cm.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 58 cm |
| Gewicht BK: | 1.03 kg |
| Gewicht BK: | 6.19 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W446 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












