Productnummer:10031203EAN:4007698342388
Windlichtset beker, winter bosdecor rood 30, 35, 40cm x Ø13cm gemaakt van glas set van 3
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Winter Forest" kelklantaarnset in rood, gemaakt van robuust glas, biedt winkelend publiek en ontwerpers een aantrekkelijke toegevoegde waarde in seizoensdecoratie met zijn sfeervolle esthetiek. Hij is ideaal voor winkelpresentaties en staat garant voor duurzame kwaliteit en veelzijdige toepassingen.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 45 cm |
| Breedte: | 32 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.26 kg |
| Gewicht BK: | 6.77 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W401, W494 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











