Productnummer:10040198EAN:4007698590772
Windlichtset beker op voet set van 3, gemaakt van glas munt (H) 30cm, 35, 40cm x Ø13cm
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je verkoopruimte met de kelk lantaarnset, set van 3 gemaakt van duurzaam glas in elegant mint. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt het veelzijdige decoratiemogelijkheden en maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking in professionele omgevingen.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 30 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.71 kg |
| Gewicht BK: | 5.12 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W304 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












