Productnummer:10027329EAN:4007698002503
Windlicht op houten voet van zwart metaal (B/H/D) 16x28x16cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai de esthetiek van je winkelruimte met de lantaarn op een houten basis van zwart metaal. Duurzaam en stijlvol, ideaal voor veeleisende detailhandelaren en ontwerpers. Perfect voor talloze decoratieve projecten en biedt een aantrekkelijke margeverhoging dankzij de veelzijdigheid in commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht BK: | 0.84 kg |
| Gewicht BK: | 10.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A016 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









